Pośredniczymy w rejestracji pojazdów

Rewolucja w motoryzacji, zainicjowana działaniami Henry’ego Forda, bezpowrotnie zmieniła życie milionów ludzi na całym świecie. Samochód stał się dobrem powszechnym, a jedynym zmartwieniem wydaje być zasobność portfela przy wyborze marki czy modelu. Taki stan rzeczy to idealne środowisko do rozwoju różnego typu usług, pośrednio lub bezpośrednio wspierających procesy decyzyjne konsumentów, kreujących ich potrzeby oraz zachowania. Przedmiot naszej działalności jest tego oczywistą konsekwencją.

Zakres

Obsługujemy wszystkie czynności rejestracyjne, związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów mechanicznych. Wszystko w zgodzie z obowiązującym prawem. Usługi świadczymy z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym, w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Zlecenia realizujemy kompleksowo i bez zbędnej zwłoki.

Dostępność

Działamy bez żadnych ograniczeń terytorialnych. W dużych miejscowościach posiadamy biura stacjonarne, w kilkudziesięciu mniejszych, dostępni jesteśmy na zasadzie filii, z lokalnym przedstawicielem i adresem do korespondencji. Wszędzie tam, gdzie nas nie ma, możemy być lub będziemy za chwilę.

Serwis

Sprawy które zaczynamy prowadzimy do końca, więc na samej rejestracji nie kończymy. Wymieniamy dowody rejestracyjne, obsługujemy dodatkowe czynności rejestracyjne, organizujemy i zabezpieczamy przepływ dokumentów rejestracyjnych - wszystko systemowo, z wykorzystaniem aplikacji IT.